Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto

Регистрирай се, ако си НАРУТО фен!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Писмото на Йондайме към Наруто

Go down 
АвторСъобщение
Sakura Haruno
Администратор
Администратор
Sakura Haruno


Брой мнения : 438
Руо : 739
Репутация : 0
Join date : 01.06.2009
Age : 25
Местожителство : Коноха

Писмото на Йондайме към Наруто Empty
ПисанеЗаглавие: Писмото на Йондайме към Наруто   Писмото на Йондайме към Наруто EmptyПон Юни 01, 2009 7:28 am

Ето ви нещо , което трябва да прочетете Писмото на Йондаиме
Прескъпи сине,когато четеш това сигурно вече ще си достатъчно голям, за да можеш да разбереш това ,което ще се опитам да ти обясня.Думите не могат да изразят моето съжаление,че аз не съм там с теб.Като Хокаге всеки ден ми се налага да вземам много трудни решения.Но никое от тях не може да се сравни с решението ,което ми се налага да взема сега ,то е най-трудното досега.Вътре в мен знам ,че то е правилно и го приемам ,но моето сърце се бунтува все още срещу него. Заради това решение ти ще бъдеш пожертван ,докато аз умра с ясната мисъл ,че сега оставаш сам.Ах ,как само ми се иска да имаше друг начин Наруто,ти си мой син....аз не можах да отида при някое семейство и да поискам те да ми дадат своето дете.Аз нямаше да мога да живея със себе си дори през кратките мигове ,след като направя печата ,ако бях постъпил така.Това което ще направя довечера е за оцеляването на Каноха. Ти си само на няколко часа сега и аз те държа в моите ръце.Това ще бъде единственото време,когато аз някога ще те държа в ръцете си и много съжалявам за това.Ти нямаш право на избор,но аз имам много вяра в теб и знам ,че каквото и да ти се случи ти ще се справиш.Знам ,че ще порастнеш ,за да бъдеш велика нинджа.Аз ще ти призная нещо сега ,нещо което аз не съм признавал на никой досега. Имам много вяра на хората от Коноха,но идването на демона ги отслаби много.След тази нощ те ще търсят някой ,който да бъде обвинен за случилото се.Въпреки,че аз съм казал друго знам,че хората не ще те приемат като герой за доста време.Дори и да съм идеалист осъзнавам последствията ,до които ще доведат моите действия. Някои жители на селото ще се страхуват от теб,мразят и даже ще се гнусят от теб,други ще искат да пролеят кръвта ти само заради това ,че деветоопашатата лисица демон е затворена в тялото ти. Разбирам и ,че всичко това може да те накара да изпитваш възмущение,омраза към мен и аз приемам това.Да ,аз мога да го приема,защото дори да знам,че избора ми е правилен преди всичко аз съм родител и имам чувствата и представите на родител. Моите задължения като баща и Хокаге воюват помежду си и аз съм принуден да поставя едната отговорност пред другата ,дори това да е най-болезненото нещо което съм принуден да направя.Когато пиша това за теб ,там навън други се борят ,умират ,за да спрат напредването на Кюби.След няколко кратки минути ще те взема от тук и ще отида сам да се изправя срещу демона. Преди да тръгна обаче,има нещо,което трябва да ти кажа.Ти си моят единствен син и наследник.Но не мисли,че само защото съм твоят баща ,ти трябва да бъдеш ,да станеш накакъв невероятен шиноби.Независимо от твоите умения и способности аз винаги ще се горея с теб.Това ще бъде така дори ако си последния или най-добрия новобранец в академията.Но какъвто и да си аз не искам някои от моите умения да умрат заедно с мен.Затова съм ти оставил свитъци от които ще можеш да ги научиш когато бъдеш достатъчно голям. Ако моят ученик Хатаке Какаши е все още жив аз искам да вземеш от него свитъците и той да те научи на уменията във тях.Той е забележителен шиноби ,способен да те научи на много неща.Също така ти предлагам да потърсиш моят учител Джирая.Той е един от трите велики нинджи и също така е способен да ти преподаде много неща.Ако иiкаш да научиш призоваването,тогава е най-добре да питаш него. Има едно нещо обаче,ако ти избереш него,да те тренира има неща на които не трябва да му подражаваш.Не давайте той да ви предаде отношението му към жените(сигурен съм,че вече си достатъчно голям,за да разбереш какво имам предвид).Джирая е велик учител,но има да учи във връзка с правилното поведение.И не позволявай никой да те тъпче,унижава и тормози.Ако това стане ,кълна се ,ще се върна от гроба. Как само лети времето,ето дойде момента ,когато трябва да те взема със себе си ,за да запечатам демона в теб.Но знаеш ли мен не ме страх толкова много колkото се предполага,защото като се замисля ,въпреки всичко аз няма да бъда сам.Ти ще бъдеш с мен и в полседния миг ще те притисна към гърдите си,а ти сигурно ще хванеш палеца ми с малката си ръчичка сякаш няма да искаш да те оставям и последният земен звук, който ще чуя ще бъде твоя плач.Наруто ,дори ако не можеш да ми върнеш същите чувства,същата привързаност и любов ,които аз изпитвам към теб ,мъничкият ми,моля те приеми ,че наитина те обичам много.Няма да искам твоята прошка,защото усещам,че не я заслужавам.Както и да е ,моля те осъзнай,че аз винаги ще съм горд със теб.
Върнете се в началото Go down
https://narutofen.forumotion.net
 
Писмото на Йондайме към Наруто
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Наруто еп. 36-50
» Наруто еп. 101-155
» Наруто еп.1-5
» Наруто еп. 6-10
» Наруто еп. 208-220 КРАЙ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto :: NARUTO :: Информация-
Идете на: